Šiandien noriu jums atskleisti paslaptį. Tai paslaptis, kuri iš tiesų jau plačiai paskleista ir visiems prieinama, tačiau vis dar yra daugybė žmonių, kurie neturi apie tai net menkiausio supratimo, arba niekaip negali tuo patikėti.

Turbūt visi žino plačiai paplitusį posakį: kiekvienas esam savo likimo kalvis. Aš ilgai tuo netikėjau, nes visame tame man trūko vienos grandies: jei kiekvienas esam savo likimo kalvis, kur tuomet yra Dievo vieta mūsų gyvenime? O Dievu aš tikėjau, ir tikėjau, kad jei aš suprasiu Jo valią, tai galėsiu tapti puikiu Jo įrankiu, ir mano gyvenimas bus pilnas stebuklų. Iš dalies taip ir buvo, tačiau aš nesupratau vieno dalyko, kokį didelį vaidmenį tame vaidinu aš pati.

Kai sužinojau apie Visatos traukos dėsnį, viskas man susidėliojo į vietas ir tapo aišku. O šis dėsnis sako: panašus traukia panašų, mūsų mintys ir žodžiai kuria mūsų realybę, mes esame kūrėjai kartu su Visata. Pamirškite viską apie priešingybių trauką. Jei galvojate, kodėl jūsų gyvenime atsirado žmonės ar situacijos, kurių jūs visai nenorite, atidžiau pažvelkite į save: ar nėra taip, kad nuolat galvojate apie tai, ko nenorite, ir skiriate savo dėmesį tam, kad to išvengtumėte? Ar nedejuojate užgriuvus sunkumams, ir ar nuolat neperkratote mintyse įvykio, kuris jums buvo nemalonus? Taip darydami jūs toliau prašote Visatos, kad tai pasikartotų. Taigi mūsų vaidmuo šio dėsnio pasireiškime yra mūsų mintys, žodžiai, svajonės, mūsų dėmesys, o realūs įvykiai, žmonės, daiktai - tai jau Visatos atsakomybės sritis. Mes esame tie, kurie išsako savo norus, o Visata ar Dievas (kaip jums patogiau tai pavadinti) yra tarsi Džinas, kuris tuos norus pildo. Ir tame pasireiškia mūsų laisva valia. Esame laisvi gyventi skurde, baimėje, skausme, neapykantoje arba pilnatvėje, ramybėje, džiaugsme ir meilėje. Esame laisvi paprašyti Visatos pagalbos, kai mums sunku, bet niekuomet nepamirškime padėkoti už tai, ką jau turime. Už sveikatą, už šeimą, už gerus draugus, už gėles ir už patiriamas laimės akimirkas. Ir tuomet, kai savo mintis sutelksime ties pozityviais dalykais, tų laimės akimirkų vis daugės ir daugės.

Skeptikams ir ne tik, noriu įdėti keletą nuorodų:

Praėjusiais metais pasirodė filmas “The Secret”, kuriame šis Visatos traukos dėsnis pristatomas įvairių sričių mokslininkų, visuomenės veikėjų ir specialistų. Šis filmas jau du kartus buvo aptarinėjamas laidoje “Oprah Winfrey show”. Apie tai galite paskaityti The Secret blog'e: http://thesecret-blog.blogspot.com/ 

http://www.thesecret.tv/movie/trailer.html Trumpas filmo pristatymas

http://www.almalittera.lt/lt.php/28;book;16675 Į lietuvių kalbą išversta Joseph Murphy knyga “Jūsų neribota galia būti turtingiems”

http://ausis.gf.vu.lt/mg/nr/2000/01/1mr.html Mokslas taip pat neatsilieka: straipsnis apie torsoninius laukus, kaip visa tai veikia aiškinant moksliniais terminais.

 

Sėkmės kuriant savo gyvenimą!

 

Rodyk draugams